navigation

Na chwałę Boga… przez 45 lat…

Na chwałę Boga... przez 45 lat...
Na chwałę Boga... przez 45 lat...

Z dniem dzisiejszym, 7 października 2017 rou,  pan Andrzej Kielar, nasz organista zakończył pracę w naszej parafii. Był związany z naszą parafią przez 45 lat. A z wykonywanym zawodem organisty 58 lat.

Przez ten długi czas pan Andrzej dał się poznać jako bardzo dobry człowiek. Starannie i gorliwie służył Bogu i Ludowi Bożemu poprzez swoją pracę. Bardzo trafnie dobierał pieśni do Mszy św. Ten dobór jakże pięknie podkreślał temat niedzielnej Ewangelii, święta czy uroczystości, które przeżywaliśmy.  Przede wszystkim pan Andrzej Kielar uczestniczył w życiu naszej parafii, był obecny w ważnych wydarzeniach naszej wspólnoty, a także w jej codzienności. Podczas Mszy Świętej o godzinie 11.30, słowo podziękowania wygłosili przedstawiciele parafian i ks. Proboszcz.

Życzymy panu Andrzejowi błogosławieństwa Bożego, zdrowia, opieki Pani Leżajskiej – Matki Pocieszenia  i św. Cecylii.

Z całego serca Szczęść Boże!

Archiwum