navigation

Zakończenie Oktawy Bożego Ciała pokazuje, że w naszej parafii SĄ OBECNE DZIECI…

Zakończenie Oktawy Bożego Ciała pokazuje, że w naszej parafii SĄ OBECNE DZIECI…
Zakończenie Oktawy Bożego Ciała pokazuje, że w naszej parafii SĄ OBECNE DZIECI…

Dzisiaj odbyła się ostatnia Msza Święta z procesją Eucharystyczną w oktawie Bożego Ciała – uczestniczyli w niej bardzo licznie wierni z całej wspólnoty parafialnej. W tym dniu szczególnie ważne były dzieci, które licznie przybyły wraz z rodzicami i uczestniczyły w procesji. Po procesji nastąpiło poświęcenie wianków uplecionych z młodych ziół leczniczych i świeżych kwiatów, mają one strzec domów od nieszczęść i kataklizmów, a dzieci otrzymały błogosławieństwo. Po zakończonym nabożeństwie w nagrodę za obecność i posługę w czasie wszystkich procesji dzieci otrzymały sporą porcję cukierków a także obrazki z Bł. Edmundem BOJANOWSKIM.

Archiwum