navigation

Zmartwychwstałem… Czy wierzysz w to?

Zmartwychwstałem... Czy wierzysz w to?
Zmartwychwstałem... Czy wierzysz w to?
Już w Niedzielę Palmową! Świąteczny numer naszej parafialnej gazetki „SIEWCA”.

Wszystkim naszym parafianom oraz sympatykom i wiernym czytelnikom, pragniemy polecić najnowszy numer naszego parafialnego czasopisma „SIEWCA”. Świąteczny numer poświęcony jest dobremu przeżyciu Triduum Paschalnego oraz Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

W tematykę Wielkiego Tygodnia i Świąt wprowadza nas ks. Proboszcz w „Okiem Duszpasterza” oraz ks. Kamil i ks. Piotr  w cyklu „Czas w Liturgii”. Jako „Rodzina parafialna” wyrażamy naszą wdzięczność za przeżyte rekolekcje parafialne pod przewodnictwem ks. Prał. Alberta Warso. Nauczyciele i katecheci z ZSL w Leżajsku wspominają o rekolekcjach szkolnych. W związku z Wielkim Czwartkiem zachęcamy do podjęcia modlitwy za kapłanów… szczegóły w środku numeru. Oczywiście nie mogło zabraknąć przepisu z bogatego skarbca kulinarnych pyszności naszej Pani Marii, dlatego w „Anielskiej Kuchni” polecamy wielkanocne babki. Pani Aneta, w cyklu „Podróże małe i duże” podzieliła się z nami wspomnieniami z wolontariatu w Gruzji. A zdjęcia  z wydarzeń parafialnych przypominają o minionych wydarzeniach, w których mieliśmy okazję uczestniczyć…. i wiele innych ciekawych artykułów. Polecamy.

Ks. Piotr wraz z Redakcją

 

Archiwum